ERP مخفف برنامه ریزی منابع سازمان (enterprise resource plannin) است و یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار است که امور مالی، زنجیره تامین، عملیات، تجارت، گزارش، تولید و فعالیت های منابع انسانی یک شرکت را مدیریت و یکپارچه می کند. اکثر شرکت‌ها نوعی سیستم مالی و عملیاتی را در اختیار دارند، اما اکثر نرم‌افزارهای موجود نمی‌توانند فراتر از فرآیندهای تجاری روزمره بروند یا به رشد تجارت آتی کمک کنند.

همانطور که نیازهای شرکت تغییر می کند و آنها گسترش می یابند، سیستم های آنها باید با آنها هماهنگ باشند. ما تعریف می کنیم که ERP چیست و چرا داشتن نرم افزاری که مطابق با نیازهای کسب و کار شما باشد هوشمندانه است.

ماژول Odoo CRM به مدیران کسب و کار و مدیران فروش این امکان را می دهد تا مشتریان بالقوه خود را دنبال کرده و اطلاعات مربوطه را در یک مکان واحد جمع آوری کنند. همچنین، Odoo CRM حجم کاری همکاران تجاری را کاهش می دهد و به آنها امکان دسترسی به داده های قابل بخش بندی و به خوبی تجسم شده را می دهد.

برنامه ریزی منابع سازمانی چیست؟ دیروز و امروز

از لحاظ تاریخی، سیستم های ERP مجموعه های یکپارچه ای بودند که به طور جداگانه کار می کردند و با سیستم های دیگر صحبت نمی کردند. هر سیستمی به کد گران قیمت، پیچیده و سفارشی‌شده نیاز داشت تا نیازهای تجاری منحصربه‌فرد را برآورده کند که پذیرش فناوری جدید یا بهینه‌سازی فرآیند را کند کرده یا حتی از آن جلوگیری می‌کند.

چیزی که نرم افزار ERP امروزی را متفاوت می کند این است که همه این فرآیندهای مختلف را در یک سیستم سیال به میز و با هم می آورد. و نه تنها اتصال داده در سیستم ERP شما، بلکه در ابزارهای بهره وری، تجارت الکترونیک و حتی راه حل های تعامل با مشتری نیز ارائه می شود. به شما کمک می‌کند همه داده‌هایتان را برای بینش بهتری که به شما کمک می‌کند فرآیندهایتان را در کل کسب‌وکارتان بهینه کنید، متصل کنید.

علاوه بر این، یک راه حل مدرن ERP گزینه های استقرار انعطاف پذیر، امنیت و حریم خصوصی بهبود یافته، پایداری و سفارشی سازی با کد پایین را ارائه می دهد. اما مهمتر از همه، تداوم و انعطاف‌پذیری را در کسب و کار و فرآیندهای شما از طریق بینش‌هایی ایجاد می‌کند که به شما کمک می‌کند امروز با سرعتی سریع نوآوری کنید و در عین حال کسب‌وکارتان را برای آینده آینده آماده کنید.

 

چرا ERP برای کسب و کار شما حیاتی است؟

در حالی که هیچ نرم افزار راه حل کاملی برای هر فرآیند تجاری وجود ندارد، فناوری ERP در کنار هم قرار دادن فرآیندها بهتر و بهتر می شود. هنگامی که فرآیندها، سیستم ها و داده های شما به هم متصل شدند، هوش، شتاب و سازگاری لازم برای شروع بهینه سازی عملیات خود را دریافت خواهید کرد.
در اینجا سه راه وجود دارد که ERP می تواند تجارت شما را بهبود بخشد:

 

عملکرد مطلوب را هدایت کنید

با راه‌حل‌هایی که هوش مصنوعی (AI) را ادغام می‌کنند، به بینش‌هایی دسترسی خواهید داشت که تصمیم‌گیری شما را بهبود می‌بخشد و راه‌هایی را برای بهبود عملکرد عملیاتی در آینده نشان می‌دهد.

 

تسریع تاثیر عملیاتی

با اتصال فرآیندها و داده ها، دید و انعطاف پذیری بیشتری را برای کارمندان به ارمغان می آورید تا به آنها کمک کنید سریع اقدام کنند و ارزش بیشتری را در سراسر تجارت ارائه دهند.

 

از چابکی کسب و کار اطمینان حاصل کنید

بسیاری از راه‌حل‌های ERP برای انطباق با نیازهای شما و رشد همراه با شما ساخته شده‌اند و به شما کمک می‌کنند به طور فعال برای هر گونه اختلال عملیاتی یا تغییر بازار آماده شوید و به راحتی به آن پاسخ دهید.

بروز می شود …